Főoldal
Mazsorett Csoport
Impresszum
Fórum

Támogassa adója 1%-val az egyesületünket!

A Pákozdi Kulturális Egyesület adószáma:

18142907-1-07

kulturalisegyesulet

Köszöntjük a
Mazsorett Csoport oldalán!

Jelenleg nem működő csoport

Horváth Krisztina a pákozdi mazsorett csoport vezetője vagyok.

2011 őszén kezdtem el szervezni a mazsorett csoportot a pákozdi Nemes Kócsag Általános iskola segítségével. Nagyon tetszett az ötlet gyerekek illetve a szülők számára.  Ami nagy érdeklődéssel megalakult egy csoport. A mazsorett csoport heti 2×1 órát lelkesen gyakorolnak a lányok, ami példát mutatott már arra, hogy milyen színvonalas táncot tudunk előadni. A csoport neve Pákozdi Mazsolkák.

Kifejezetten a gyerekek örömére, fejlődésére, közösségformáló céllal jött létre.

A tavalyi évben rengeteg rendezvényen szerepeltünk olyan sikerrel, hogy ebben az évben is alakult egy csoport Pákozdi Katicák néven. Az első csoport 10 lányból, a másik 11 főből áll. Jövőbeli terveim sok rendezvényen részt venni, a szomszédos települések rendezvényein részt venni valamint a csoportokat fejleszteni duót illetve triót alakítani.

Várható fellépéseink 2014-ben:

Fellépéseket egyeztetni a h.kriszta19@gmail.com e-mail címen illetve kulturalis.egyesulet@pakozd.hu egyesületi e-mail címen .

Kistérségi Szürieti mulatság Vereben - 2012